WWW.XONINET.NICETHEME.COM
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Barça ia mësyn Ibrahimoviçit

Shko poshtë

default Barça ia mësyn Ibrahimoviçit

Mesazh nga xsas prej Wed 18 Mar 2009, 12:41

Barça ia mësyn Ibrahimoviçit

Menjëherë pasi i kanë dëgjuar pakënaqësitë dhe zhgënjimin e sulmuesit suedez Zlatan Ibrahimoviç me klubin e tij Inter, për mungesën e rezultateve në Ligën e Kampionëve, klubi spanjoll Barcellona ia ka vënë syrin ish sulmuesit të Ajaxit e Juventusit.

Sipas mediave italiane, menaxheri i futbollistit, Mino Raiola, i ka filluar kontaktet me klubin e Joan Laportas, ndërsa thuhet se sinjalet e para janë pozitive. Bashkë me Messi, Ibra në Barça do ta formonte dyshen më të mirë sulmuese në botë.
Nga Express

Xsas says:

I am the king

Try to be good!

ALL-LLAh is the greatest!
avatar
xsas
Super Moderator
Super Moderator

Male
Numri i postimeve : 159
Sa vjeq\e jeni : 29
Nga jeni : Karaçeva
Hobi juaj : Basketbolli
Sheno vendodhjen tënde : N'mission ne Saturn
Reputacion : 0
poenat : 359925
Data e rexhistrimit : 17/03/2009

http://www.sami-keka.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi