WWW.XONINET.NICETHEME.COM
November 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Kush esht me i Suksesshem Luan Krasniqin apo Elvir Muriqi

Shko poshtë

dddd Kush esht me i Suksesshem Luan Krasniqin apo Elvir Muriqi

Mesazh nga xoninet prej Wed 18 Mar 2009, 15:20

Kush esht me i Suksesshem sipas mendimit juaj Luan Krasniqi apo Elvir Muriqin
Luan krasniqi

elvir muriqi


_________________
xoninet kosovë--Karaçevë
avatar
xoninet
SUPER ADMINISTRATOR 100 %
SUPER ADMINISTRATOR 100 %

Male
Numri i postimeve : 330
Sa vjeq\e jeni : 33
Nga jeni : KOSOVA
Hobi juaj : SPORT
Sheno vendodhjen tënde : këtu jam
Reputacion : 1
poenat : 355896
Data e rexhistrimit : 26/02/2009

http://xoninet.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

dddd Per mendimin tim !

Mesazh nga xsas prej Wed 18 Mar 2009, 15:33

xoninet shkruajti:Kush esht me i Suksesshem sipas mendimit juaj Luan Krasniqi apo Elvir Muriqin
Luan krasniqi

elvir muriqi


Sipas mendimi tim te dyte e meritojne se pari nje rrespekt sepse ne jemi krenar qe i kemi dy sikur Luani dhe Elviri dhe nuk besoj qe eshte ndonje dallim i madhe ne favorizim mirepo Luan Krasniqi eshte nje njeri i madhe nje ambasador i Boksit Kosovar nje njeri luftarak si luani jam krenar qe e kam nje bashkevendas te tille qe njeherit eshte edhe intelegjent qe eshte deshmuar ne shume media Gjermane . Por edhe Elvir Muriqi eshte njeri prej bashkvendasve i cili premton shume dhe do te kete shume suksese ne boksin Amerikan dhe atij Boteror..
avatar
xsas
Super Moderator
Super Moderator

Male
Numri i postimeve : 159
Sa vjeq\e jeni : 29
Nga jeni : Karaçeva
Hobi juaj : Basketbolli
Sheno vendodhjen tënde : N'mission ne Saturn
Reputacion : 0
poenat : 353825
Data e rexhistrimit : 17/03/2009

http://www.sami-keka.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi