WWW.XONINET.NICETHEME.COM
July 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Si me Downloadu Video prej Youtubes

Shko poshtë

MESAZHI Si me Downloadu Video prej Youtubes

Mesazh nga xsas prej Thu 19 Mar 2009, 12:40

Deshironi te Downloadoni muziken nga youtube , video nga youtube !??
atehere ju mund ta beni kete me ane te dy menyrave:
1.Permes Programeve dhe
2. Online.

Per veti une ma shume e perdori metoden e dyte sepse jep ma shume fryte...
Hapat qe duhet ti merreni eshte te futeni ne kete Web-site : http://www.mediaconverter.org
A. ne Mes te faqes i keni disa fusha te cilat ju mund te percaktoheni se cka deshironi me bo , por ju vetem e merrni URL e Videos tuaj te preferuar nga Youtube psh : http:// www.youtube.com/Ibra231606 edhe me pas shkoni NEXT STEP qe dmth hapin tjeter , ne hapin ne vazhdim ju duhet te percaktoheni se ne cka doni ta Konvertoni ne Formatin e deshiruar si : mp3 , avi , wmw , mp4 , mpeg , etj dhe me pas shkoni next next dhe ajo automatikisht do te filloj konvertimin dhe me pas nje Logo me Download do te ju shfaqet dhe ju mundeni me downloadu tashme ne PC-tuaj

_________________
I am the King

Try to be Good

ALL-Llah is the greatest!
avatar
xsas
Super Moderator
Super Moderator

Male
Numri i postimeve : 159
Sa vjeq\e jeni : 29
Nga jeni : Karaçeva
Hobi juaj : Basketbolli
Sheno vendodhjen tënde : N'mission ne Saturn
Reputacion : 0
poenat : 341725
Data e rexhistrimit : 17/03/2009

http://www.sami-keka.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi