WWW.XONINET.NICETHEME.COM
July 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


shiko sa te shpejt e ke rrjetin ,downloadin dhe uploadin

Shko poshtë

MESAZHI shiko sa te shpejt e ke rrjetin ,downloadin dhe uploadin

Mesazh nga xsas prej Thu 19 Mar 2009, 12:53

besoj se tash dise brej njerzve ket edin po disa jo
e kuptohet se kjo vlen per ata qe sedin
Ja disa webfaqe ketu mundeni me mat shpejtein e Rrjetit,Download dhe Upload.

htt://www.beocity.com/

http://www.wugnet.com/myspeed/speedtest.asp

http://www.speedtest.net/
kta veb waqe mund ti mbatni sa e ki rrjetin e shpejt downloadimin edhe uploadimin

_________________
I am the King

Try to be Good

ALL-Llah is the greatest!
avatar
xsas
Super Moderator
Super Moderator

Male
Numri i postimeve : 159
Sa vjeq\e jeni : 29
Nga jeni : Karaçeva
Hobi juaj : Basketbolli
Sheno vendodhjen tënde : N'mission ne Saturn
Reputacion : 0
poenat : 341725
Data e rexhistrimit : 17/03/2009

http://www.sami-keka.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi