WWW.XONINET.NICETHEME.COM
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Talking Dictionary v9.0

Shko poshtë

batman Talking Dictionary v9.0

Mesazh nga xsas prej Sat 21 Mar 2009, 13:16

Talking Dictionary v9.0

Flasin Dictionary është një fjalim i aktivizuar 250,000 fjalë fjalor anglisht dhe enciklopedi. Ashtu si të gjithë të flasim software produkteve në këtë faqe, folur Dictionary është hartuar për t'u përdorur nga personi i parë jo. Të gjitha të kontrolleve janë lehtësisht kujtohej shkurtesat e tastierës dhe kjo është një shumë e shpejtë dhe e lehtë për të përdorur programin. Ashtu si të gjithë programet e produkteve në këtë faqe, folur Dictionary është krijuar për t'u përdorur si një qëndrim i vetëm programi.
Çfarë është kjo do të thotë se ju nuk keni nevojë çdo lloj ekrani lexim software apo diçka tjetër për të përdorur këtë program. Your PC duhet drejtuar Windows 95 ose më të madhe dhe ju duhet të keni një kartë të shëndosha ose folësit. Flasin Dictionary ka qenë dhe është testuar digitally nënshkruan për përdorim në kompjuterat personale running Windows Vista, Windows XP, Windows Millennium Edition, Windows 2000 dhe Windows 95 / 98.

Talking Dictionary is a speech enabled 250,000 word English dictionary and thesaurus. Like all the talking software products on this site, Talking Dictionary has been designed for use by the non sighted person. All of the controls are easily remembered keyboard shortcuts and it is a very fast and easy program to use. Like all of the software products on this site, Talking Dictionary is designed to be used as a stand alone program.
What this means is that you do not need any kind of screen reading software or anything else to use this program. Your PC must run Windows 95 or greater and you must have a sound card or speakers. Talking Dictionary has been tested and is digitally signed for use on personal computers running Windows Vista, Windows XP, Windows Millennium Edition, Windows 2000 and the Windows 95 / 98.

Download ketu[code]
avatar
xsas
Super Moderator
Super Moderator

Male
Numri i postimeve : 159
Sa vjeq\e jeni : 29
Nga jeni : Karaçeva
Hobi juaj : Basketbolli
Sheno vendodhjen tënde : N'mission ne Saturn
Reputacion : 0
poenat : 359925
Data e rexhistrimit : 17/03/2009

http://www.sami-keka.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi