WWW.XONINET.NICETHEME.COM
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Barcelona ofron 30 milionë euro plus Hlebin për Riberinë

Shko poshtë

default Barcelona ofron 30 milionë euro plus Hlebin për Riberinë

Mesazh nga xoninet prej Mon 02 Mar 2009, 19:05

Sipas të përditshmes katalanase -El Mundo Deportivo- Barcelona do të bëjë përpjekje ta transferojë francezin e Bajernit, Frank Riberi në kombinim me para dhe një futbollist. Kjo gazetë ka bërë të ditur se drejtuesit e Barcelonës janë të gatshëm që për 26-vjeqarin francez të sakrifikojnë 30 milionë euro dhe bjellorusin, Aleksandër Hleb, i cili verën e kaluar erdhi nga Arsenali.
Hlebi nuk ka arritur të gjejë një vend titullari te Barcelona, kurse ai ka qenë në shënjestër të Bajernit që në kohën kur luante te Shtutgarti. Megjithatë atëherë ishte shumë i shtrenjtë për bavarezët dhe në fund e bleu Arsen Vengeri. Hlebi ka kontratë me Barcelonën deri në verën e vitit 2012, kurse Riberisë i skadon kontrata me Bajernin një vit më herët. Menaxheri i futbollistit francez, Alain Miglasio, ditë më parë ka thënë se nërse Riberi do të largohet nga Bajerni, atëherë ai mund të shkojë vetëm në një klub si Barcelona.

avatar
xoninet
SUPER ADMINISTRATOR 100 %
SUPER ADMINISTRATOR 100 %

Male
Numri i postimeve : 330
Sa vjeq\e jeni : 33
Nga jeni : KOSOVA
Hobi juaj : SPORT
Sheno vendodhjen tënde : këtu jam
Reputacion : 1
poenat : 361996
Data e rexhistrimit : 26/02/2009

http://xoninet.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi