WWW.XONINET.NICETHEME.COM
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


JUVENTUS: TREZEGUET DHE AMAURI NUK JANË NË SHITJE

Shko poshtë

default JUVENTUS: TREZEGUET DHE AMAURI NUK JANË NË SHITJE

Mesazh nga xsas prej Sat 21 Mar 2009, 23:05

JUVENTUS: TREZEGUET DHE AMAURI NUK JANË NË SHITJE

Më pak se 24 orë i është dashur zyrtarëve të Juventusit për t’ i demantuar lajmet e mediave italiane se Zonja e Vjetër do t’i largojë nga skuadra dy sulmuesit e rrezikshëm Amauri dhe Trezeguet. Për dy këta sulmues sipas mediave italiane interesim kishte shfaqur Milano, por dëshira e rossonerëve nuk do të plotësohet pasi lajmet nga Vinovo thonë se të dy janë të paprekshëm. Pa marrë parasysh faktin se Trezegol javët e fundit pati mosmarrëveshje me trajnerin Ranieri, për zyrtarët e Juves ai është i paprekshëm pasi përbën njëri nga simbolet e skuadrës, ndërsa Amauri vetëm në edicionin e parë e ka dëshmuar vetën si të nevojshëm dhe do të mbetët në skuadrës, së bashku edhe me Iaquintan dhe ikonën Del Piero.
avatar
xsas
Super Moderator
Super Moderator

Male
Numri i postimeve : 159
Sa vjeq\e jeni : 29
Nga jeni : Karaçeva
Hobi juaj : Basketbolli
Sheno vendodhjen tënde : N'mission ne Saturn
Reputacion : 0
poenat : 359925
Data e rexhistrimit : 17/03/2009

http://www.sami-keka.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi