WWW.XONINET.NICETHEME.COM
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


GERRARD SËRISHT NË GJYKATË

Shko poshtë

default GERRARD SËRISHT NË GJYKATË

Mesazh nga xsas prej Sat 21 Mar 2009, 23:07

GERRARD SËRISHT NË GJYKATË

Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, është paraqitur sërish në gjykatë për ta bërë deklaratën e tij në lidhje me incidentin që ndodhi në një lokal nate në dhjetorin e vitit të kaluar. Do të jetë hera e dytë që Gerrard do të paraqitet në organet e drejtësisë lidhur me këtë çështje pasi paraqitjes së parë në janar të këtij viti. Kapiteni i “të kuqve” nuk do të jetë i vetmi që do të gjykohet për këtë incident. Atij do ti bashkohen dhe 6 meshkuj të tjerë të cilët ishin përfshirë në këtë rrahje, e që dyshohet se janë shokë të tij. Reprezentuesi anglez lidhur me këtë problem deklaroi se ndihet i pastër dhe i pa fajshëm. Gerrard morri përkrahje edhe nga trajneri i skuadrës Rafael Benitez, i cili tha se ai dhe i gjith klubi do të jen me të, pa marrë parasysh se çfarë do të ndodhë pas vendimit të gjykatës në Liverpool
avatar
xsas
Super Moderator
Super Moderator

Male
Numri i postimeve : 159
Sa vjeq\e jeni : 29
Nga jeni : Karaçeva
Hobi juaj : Basketbolli
Sheno vendodhjen tënde : N'mission ne Saturn
Reputacion : 0
poenat : 359925
Data e rexhistrimit : 17/03/2009

http://www.sami-keka.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi