WWW.XONINET.NICETHEME.COM
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Anri: As nuk jemi të lodhur dhe as nuk jemi në krizë

Shko poshtë

default Anri: As nuk jemi të lodhur dhe as nuk jemi në krizë

Mesazh nga xoninet prej Mon 02 Mar 2009, 19:07

Në katër ndeshjet e fundit Barcelona ka regjistruar dy humbje dhe dy barazime. Ky bilanc i brengos së tepërmi tifozët e skuadrës kryesuese në kampionatin spanjoll, pasi tashmë Reali është afruar në vetëm katër pikë. Në mbrëmjen e kaluar Barça pësojë humbje nga Atletiko Madridi, ndonëse djelmoshat e Guardiolës kishin epërsi 2:0 dhe 3:2.
"Nesër është ditë e re. Shumë shpejt do ta kemi ndeshjen për Kupën e Mbretit ndaj Majorkës, kurse më pas ndeshjen në kampionat ndaj Atletik Bilbaos dhe më pas edhe ndeshjen e kthimit ndaj Lionit në Ligën e Kampionëve. Nuk ka kuptim të ankohemi shumë dhe do të ishte ekzagjerim të flasim se jemi të lodhur apo se jemi në krizë. Nuk ka të bëjë asgjë me lodhjen dhe krizën, thjeshtë është dashur që diku të humbim", ka theksuar Anri. Ndërkohë edhe trajneri, Pepe Guardiola është shfaqur i qetë pas humbjes në Madrid. "Mos krijoni panik. Reali e zvogëloi ngecjen ndaj nesh, por unë jam ende i qetë. Atletiko-Barcelona? Kishte shumë batica dhe zbatica, por më duhet t'i uroj futbollistët e Atletikos që luajtën shkëlqyeshëm. Ne shkojmë më tej, ende jemi larg nga fundi i kampionatit", ka thënë Guardiola
Very Happy
avatar
xoninet
SUPER ADMINISTRATOR 100 %
SUPER ADMINISTRATOR 100 %

Male
Numri i postimeve : 330
Sa vjeq\e jeni : 33
Nga jeni : KOSOVA
Hobi juaj : SPORT
Sheno vendodhjen tënde : këtu jam
Reputacion : 1
poenat : 361996
Data e rexhistrimit : 26/02/2009

http://xoninet.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi