WWW.XONINET.NICETHEME.COM
November 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Ferguson qetëson pasionet

Shko poshtë

default Ferguson qetëson pasionet

Mesazh nga xoninet prej Mon 02 Mar 2009, 19:10

[size=18Trajneri i Mançester Junajtedit, Aleks Ferguson pas fitimit të trofeut "Carling Cup" është përpjekur që t'i zvogëlojë pasionet dhe t'i ul tensionet në lidhje me pohimet se skuadra e tij këtë edicion do t'i fitojë pesë trofe.
"Djajtë e kuq" para se të fitonin "Carling Cup" fituan edhe Kupën e botës për klube, kurse ende janë në garë për mbrojtjen e titullit në Ligën Premiere dhe në Ligën e Kampionëve, si dhe për ta fituar Kupën e Anglisë. "As unë dhe askush tjetër në klub nuk jemi të ngarkuar me fitimin e pesë trofeve. Me këtë më shumë mirren mediat. Ne qëndrojmë fuqishëm me 'këmbë në tokë' dhe shikojmë vetëm në çdo ndeshje të ardhshme", ka thënë Ferguson.][/size][img] [/img] Very Happy
avatar
xoninet
SUPER ADMINISTRATOR 100 %
SUPER ADMINISTRATOR 100 %

Male
Numri i postimeve : 330
Sa vjeq\e jeni : 33
Nga jeni : KOSOVA
Hobi juaj : SPORT
Sheno vendodhjen tënde : këtu jam
Reputacion : 1
poenat : 355496
Data e rexhistrimit : 26/02/2009

http://xoninet.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi