WWW.XONINET.NICETHEME.COM
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Horoskopi- Parashikimi i Astrologeve

Shko poshtë

MESAZHI Horoskopi- Parashikimi i Astrologeve

Mesazh nga xsas prej Sun 22 Mar 2009, 12:59

Dashi
21 mars- 20 prill

Një takim apo ngjarje do ta zgjojë shpirtin tuaj të fjetur sportiv dhe dashurinë ndaj natyrës, por edhe prirjet ndaj rrezikut. Nëse jeni të martuar. Do ta përkujtoni me kohë partnerin për një obligim që e ka ndaj jush. Kujdes nga veprimet e pamenduara.
Dashuria: 4, Paratë: 4, Shëndeti: 4

Demi
21 prill- 21 maj

Okupojeni vëmendjen e partnerit me përmbajtje të reja, ndërsa natën kalojeni në çift, me qirinj dhe muzikë të preferuar. Nëse jeni vetëm, do t’iu ofrohet rasti që të kompensoni atë që e keni lëshuar deri më tani. Spontanisht do t’i afroheni personit që iu pëlqen.
Dashuria: 5, Paratë: 5, Shëndeti: 5

Binjakët
22 maj- 21 qershor

Mos i lejoni të tjerët që të përzihen në jetën tuaj, sidomos nëse qëllimet e tyre s’janë të mira. Do t’iu duhej ta vëni në dritë të vërtetën në vend se të humbni kohë me imtësi dhe tregime dashakëqij. Në raport më fëmijët do t’iu mungojë durimi.
Dashuria: 3, Paratë: 4, Shëndeti: 4

Gaforrja
22 qershor- 22 korrik

Me pamjen dhe sjelljen tuaj do të tërhiqni vëmendjen dhe do të shkaktoni reagime të shumta. Do të shkëlqeni nga atraktiviteti, kritikat tuaja do të jenë edhe qesharake, por edhe shumë provokuese. Takimi i dashurisë që do të pasojë do t’i plotësojë pritjet tuaja.
Dashuria: 5, Paratë: 4, Shëndeti: 5

Luani
23 korrik- 22 gusht

Shkaku i grindjes mes mendimit dhe ndjenjës nuk do të arrini të ndjeheni rehat në lëkurën tuaj. Disponimin do t’ua prish egoizmi i dikujt, e nëse bëhet fjalë për dikë të afërt do ta kuptoni se s’mund ta falni aq lehtë. Kujdes në ngasje.
Dashuria: 3, Paratë: 4, Shëndeti: 4
Virgjëresha
23 gusht- 22 shtator

Me dëshirë që të thyeni monotoninë do të veproni mjaft me nxitim duke rrezikuar raportin që e keni krijuar me mund. Atë që ju e konsideroni provokim kot, partnerin tuaj mund ta qëllojë rëndë. Ikni ngasjes së shpejtë dhe të pakujdesshme.
Dashuria: 3, Paratë: 4, shëndeti: 4

Peshorja
23 shtator- 22 tetor

Gjatë drekës familjare tema kryesore e bisedës do të jenë paratë dhe çështjet materiale. Me familjen tuaj do të diskutoni për shitje të banesës, ndarjes së pronës, kredi dhe të ngjashme. Ndihma dhe përkrahja e prindërve do të ketë rëndësi për ju.
Dashuria: 4, Paratë: 4, Shëndeti: 4

Akrepi
23 tetor- 21 nëntor

Është koha e fundit që t’i kushtoheni pamjes suaj dhe formës trupore. Një person më i ri femër, do t’iu ndihmojë në përshpejtimin e njohjes me personin që iu pëlqen, nëse iu pëlqen edhe më shumë, takimi i radhës do të ndodh! Bëhuni spontan dhe të çliruar.
Dashuria: 4, Paratë: 4, Shëndeti: 4

Shigjetari
22 nëntor- 21 dhjetor

Ndikimet e jashtme do të ndikojnë në baraspeshën dhe do të shkaktojnë mërzi dhe keqkuptime me partnerin. Nëse gjendeni në situatë në të cilën dikush do t’iu josh, do të shtireni sikur s’po iu intereson. Një qasje e tillë nuk iu këshillohet.
Dashuria: 3, Paratë: 3, Shëndeti: 3

Bricjapi
22 dhjetor- 20 janar

Energjia juaj do të pësojë rënie andaj pushoni dhe relaksohuni. Kënaquni me kafenë e mëngjesit, shëtitje me miqtë...Nuk do t’iu shkojë për dore të arrini marrëveshje rreth daljes në mbrëmje andaj do të kënaqeni vetëm në darkë para TV ekranit.
Dashuria: 3, Paratë: 4, Shëndeti: 3

Ujori
21 janar- 18 shkurt

Do të ndjeni nevojë të madhe që të bëni një hap para përditshmërisë dhe të sprovoheni në diçka të re. Mos ikni nga ndjenjat e sinqerta që në ju do t’i zgjojë dikush të cilin e njihni mjaft mirë. Lëshojini penjtë dhe lëshojuni kënaqësisë.
Dashuria: 4, Paratë: 5, Shëndeti: 4

Peshqit
19 shkurt- 20 mars

Ju presin ngjarje të reja që do t’i përgjigjen shpirtit tuaj kureshtar. Ndonëse udhëtimet e planifikuara do të vështirësohen, do të lëshoheni në hulumtimin e territoreve të reja. Do të tregoni se kishit të drejtë kur personave të caktuar iu besuat për diçka.
Dashuria: 5, Paratë: 5, Shëndeti: 5
avatar
xsas
Super Moderator
Super Moderator

Male
Numri i postimeve : 159
Sa vjeq\e jeni : 29
Nga jeni : Karaçeva
Hobi juaj : Basketbolli
Sheno vendodhjen tënde : N'mission ne Saturn
Reputacion : 0
poenat : 359925
Data e rexhistrimit : 17/03/2009

http://www.sami-keka.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi