WWW.XONINET.NICETHEME.COM
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Cambiasso vazhdon kontratën

Shko poshtë

MESAZHI Cambiasso vazhdon kontratën

Mesazh nga xsas prej Tue 24 Mar 2009, 12:22

Cambiasso vazhdon kontratën


Mesfushori i Interit, Esteban Cambiasso ka nënshkruar kontratë të re pesëvjeçare në klub. Reprezentuesi argjentinas është anëtar i Nerazurrëve nga viti 2004, kur erdhi nga Real Madridi si transfer i lirë.

Cambiasso fitoi tri Scudetto dhe dy Kupa të Italisë në Inter, duke u bërë njëri prej futbollistëve kryesorë të ekipit. “Inter dhe Cambiasso dëshirojnë të njoftojnë me gëzim reciprok se është arritur një marrëveshje për vazhdimin e kontratës së futbollistit deri në vitin 2014”, thuhej në një komunikatë të klubit.
avatar
xsas
Super Moderator
Super Moderator

Male
Numri i postimeve : 159
Sa vjeq\e jeni : 29
Nga jeni : Karaçeva
Hobi juaj : Basketbolli
Sheno vendodhjen tënde : N'mission ne Saturn
Reputacion : 0
poenat : 359925
Data e rexhistrimit : 17/03/2009

http://www.sami-keka.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi