WWW.XONINET.NICETHEME.COM
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


HI !!!!!!

Shko poshtë

default HI !!!!!!

Mesazh nga stv2008 prej Wed 30 Jun 2010, 18:48


PERSHENDETJE NGA STV2008 MIRESE JU GJETA
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: HI !!!!!!

Mesazh nga xoninet prej Wed 30 Jun 2010, 22:28

mirë se na erdhe stv2008 kalofsh bukur ne forum. Edhe nji gjë ke qen edhe me heret i rexhistruar ne forum te lutem mos ofendo ky forum esht per qef timin edhe antarve te tjer un nuk asnji perfitim ne ket forum vetem se hobi asgje me shum kur kam kohe te lir merna me ket ok

_________________
xoninet kosovë--Karaçevë
avatar
xoninet
SUPER ADMINISTRATOR 100 %
SUPER ADMINISTRATOR 100 %

Male
Numri i postimeve : 330
Sa vjeq\e jeni : 33
Nga jeni : KOSOVA
Hobi juaj : SPORT
Sheno vendodhjen tënde : këtu jam
Reputacion : 1
poenat : 358196
Data e rexhistrimit : 26/02/2009

http://xoninet.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: HI !!!!!!

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 21:19

VLLAI TEM TE KAM SHKRUAJTUR NE PRIVAT SE MAR PJESE NE SHUME FORUME SHQIPTARE TE THEM TE DREJTEN NUK E KOM DITE SE JAM RREGJISTRUAR EDHE ME PARE NE KETE FORUM KUR FUTEM NE NJE FORUM TE RI JAP USERNAMEN TIM DHE PASSWORTIN DHE PO ME LA FUTEM KURSE TEK JU NUK U BE EMUNDUR KJO GJE, PER KETE U REGJISTROVA PER HERE TE DYTE SI PAS JUSH ,NEJSE KOM DESHIRE TE KEME KONTAKT ME SHUME SHQIPTAR .NUK JU GJYKOJ NDOFTA KENI EDHE TE DREJTE ,SORRY MANN
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: HI !!!!!!

Mesazh nga xoninet prej Wed 07 Jul 2010, 14:46

stv2008 shkruajti:VLLAI TEM TE KAM SHKRUAJTUR NE PRIVAT SE MAR PJESE NE SHUME FORUME SHQIPTARE TE THEM TE DREJTEN NUK E KOM DITE SE JAM RREGJISTRUAR EDHE ME PARE NE KETE FORUM KUR FUTEM NE NJE FORUM TE RI JAP USERNAMEN TIM DHE PASSWORTIN DHE PO ME LA FUTEM KURSE TEK JU NUK U BE EMUNDUR KJO GJE, PER KETE U REGJISTROVA PER HERE TE DYTE SI PAS JUSH ,NEJSE KOM DESHIRE TE KEME KONTAKT ME SHUME SHQIPTAR .NUK JU GJYKOJ NDOFTA KENI EDHE TE DREJTE ,SORRY MANN
Mirë stv 2008 ndoshta ka edhe tjer stv2008 nuk jeni ju i vetmi si do qoft je i mir se ardhur në forumë . edhe nji me duket se rregullova at gabim qe me the nuk dalin fotot te gjitha po gjysma ok klm

_________________
xoninet kosovë--Karaçevë
avatar
xoninet
SUPER ADMINISTRATOR 100 %
SUPER ADMINISTRATOR 100 %

Male
Numri i postimeve : 330
Sa vjeq\e jeni : 33
Nga jeni : KOSOVA
Hobi juaj : SPORT
Sheno vendodhjen tënde : këtu jam
Reputacion : 1
poenat : 358196
Data e rexhistrimit : 26/02/2009

http://xoninet.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: HI !!!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi