WWW.XONINET.NICETHEME.COM
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Barcaleta te ndryshme

Shko poshtë

default Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 00:28

Barcaleta te ndryshme

Disa fëmijë po i mburreshin njeri tjetrit se i kanë baballarët të shpejtë: Njëri thotë: - Babi im pasi hedh shigjetën vrapon dhe e kap pa arritur në shënjestër. I dyti: - Babi im gjuan me pistoletë dhe e kap plumbin pa arritur shënjestrën... I treti: Se mos janë ndonjë gjë keto. Babi im është mësues, megjithëse puna i mbaron në orën 4 vjen në shtëpi që në oren 1.
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 00:28

Nje burre po pret gruan ne stacionin e trenit.Me ne fund ajo erdhi.
- Tjeta, si je?- i thote burri
-Bobobo sa ftohte me prite i thote kjo,pa shiko ate burrin aty sa embel e priti gruan e vet , me perqafime e me puthje.
- E ke gabim grua , ai nuk po e priste, ai po e percjell.
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 00:29

Dy pertace po rrinin ulur njeri ne nje kolltuk dhe tjetri ne kolltukun perballe ne nje dhome.
Hidhet i pari e thote tjetrit- Per sa kohe ta ha mendja se vjen deri ketu tek une?
-Pffff- ia pret tjetri- Nja dy ore e gjysem, mbase tre.
-Avash mor ti- i thote i pari- ca u bere ti anije kozmike ee?
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 00:37

Poezi nga krahinat...

Vlore
Kemi brigjet plot me skafe
turist' plot nga gjithe bota
det si yni s'ka Evropa
lum si ne qe na ka Vlora.

Mirdite
Kena pula qe hane gur
kena shkrepa me ba mur
kena pisha me ba drite
lum per na qe rrim' n'Mirdite.

Sarande
Kemi Jonin per tu lare
prane Greqise per pazar
shtepi bosh e me verande
lum si ne per k'te Sarande.

Shkodra

Kena Bunen e Liqenin
kem' Rozafen dhe humorin
kem' gjakmarrjet e shoqnine
s'ka si Shkodra per Shqipnine.

Korca
Kemi fjalet, pastertine
nikoqire e besimtare
arsimdashes e shtegtare
Korca jone nuk ke te share.

Tirana
Kemi Dajtin edhe Lanen
Parlament , aeroportin
njerez plot ,pluhur e zhurme
o Tiron te duam shume.

Durresi

Kemi portin me te madh
kemi plazhe te pamate
korridorin tete, si dhe autostrade
Durrsi i refugjatve e Teutes me varke.

Gjirokastra

Kemi keshtjellen, shtepite muze
ish- udheheqsin, te madhin Kadare
konsullaten, tregtare me shumice
Gjirokaster guri, kursen pa teprice.

Fieri
Kemi fushat myzeqare
kemi Benz-a kemi pare
bejm' kanabis e duhan
Fieri yne qe je me nam."
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 00:38

E Etura


E vogel ishje
Te flsije akoma nuk dije
Por fjalen e pare ama, l*qe therite


Dhe kur u rrite l*qe me l*qe brrodhe
Te gjitha l*qet ne ato ane i provove
Por prap u pendove
Te tjera kerkove...


Kaluan dite, kaluan vite
Dhe kur u plake moi e marrosur
Dore prape se prape nuk hoqe
Pleqte i q*je, djemurine rehat nuk e lije


Dhe nje here kur nje djale tu afrua
"Nene, a do ndihme te tha"?
Por ti ja ktheve:
"Jo nuk dua ndihme, por hajde e q*m"


Dhe kur vdiqe nje amanet e le:
"Te vari kur te me hidhni nje dore dhe
l*qet mi lini si lule permbi dhe"
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 00:39

Te shkomi i kavajes
t'djelen kom shku ne plazh
kur te bregu i detit
turinin ta pash

Me trupin si njal
ma hoqe trunin fare
O zot na i hudh syt
o zocka lozonjare

Me ca rrobe banje
si drane kopliku
po u rrotullojshe
qe t'shifte publiku

Per i xhiro te bregu
te ftova per pak kohe
por ti refuzove
gjasme se nuk do

Po un e di
se ti per mu vdes
dhe un s'te ndahem
o ylli lalit t'vet

Ajo plaka jote
me inot me pa
kujdes mi dreq kujdes
se gocen nuk ta ha

Per drek i fute
domote me qep
dhe tasin e llalles
e rrujte komplet

Per t'hy ne muhabet
te kerkova nje kaptin qep
po ti s'me dhe gjo
se nje gjysem kishe vet

dallget bejne shkum
dielli rrezaton
po ti o yll bote
plazhin po terbon

O zot falemnderit
qe yllin tim kom pa
qe ja hongsha buzen
e tgjitha ca ka

Per ne cunat e rinj
o zot bej bismilah
se si rrushi lalit
ne kete dynjah s'ka

avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 00:40

Buze detit po rrinim
Dallget sjellnin shkume
Ne ate flad pasditje.
Te thashe:te dua shume.

Te dua te thashe
Me kaq su mjaftova
Dhe fjalen te dua
Ne rere e shkrova.

Erdhi vala e detit
E permbyti reren
Dhe fjalen e te dua
E fshiu te teren.

Te dua te thashe
Perplot dashuri
E shkrova kete fjale
Ne mur perseri.

Nuk zgjati shume kohe
U trondita zerish
Se murin e prishi
Fadroma e bashkise.

Te dua, te dua
Je e embel mjalte
Kete fjale e shkrova
Tutje mbi asfalt.

Se di nje pastruese
Aty se nga mbiu
Dhe fjalen te dua
Me fshese e fshiu.

Te dua serish shkrova
Me gozhde mbi derrase
Mbi te hipi pula
Dhe beri nje glase.

Ah sa hidherohem
Kur kujtoj sedyti
Qe dashurine tone
Dallga e permbyti.

Ah sa u brendosa
Tere shpirti me dhembi
Qe dashurine tone
Fadroma e shembi.

Jo, jo, me te vertete
Kete kurre se prisja
Nje dashuri t?sinqerte
Ta fshinte pastruesja.

Por me iku grenza fare
Merzia me mbertheu
Tere dashurine e madhe
Nje pule na e dhjeu.
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 00:41

T? dashures nga nj? matematikan
---------------------------------------

Ty po t? drejtohem,vajz? moj syzeze
me do a sme do,kjo ?sht? hipoteze

Pamja jote e ?mb?l,posi teoreme
kur te shoh p?rpara,sikur zgjidh probleme

Ti je elegante si ekuacion
mesi yt i holle posi ypsilon

Supet delikate,pika infenksioni
qafa si cilinder,koka si trung koni


hunda si segment,posi reze drite
veshet simetrike balli si orbite

Buzet si elips,mjekra si kupole
syt? si dy vatra,vetull parabole

Cmi ke ndare aq bukur floket si spirale
oj tu thafte dora si me simetrale

reze rezatojne syt e tu te qeta
njeri reze alfa,tjetri reze beta

p?r ty psheretimat qe dalin rethore
hapen vale-vale si rathe bashkqendrore

un? e ti nj? thyese lidhur ne nj? bosht
ti numerusi sip?r,un? emerusi posht?

po s't? b?ra jet?n diell si pranvera
cvite me jan? taksur mi shumezofte zerua

dashuris? p?r ty mos ti shuhet vapa
?do fjale qe t? thuash do ta fus ne kllapa

dhe oh si do ritet me hapa ritmike
sot fuqi katrore mot fuqi kubike

bukuria jote bukuri limit
mi perndau mende gjer ne infinit.

me tret? formule,me shkrive te gjall?
si nj? copez akull ne plus njeqind shkalle

folme shpirti im,shpirt ne maximum'
se pa ty skam gjume as ne minimum!
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 00:43

Nga shqiptar?t,p?r shqiptar?t,kushtuar shqiptareve .......

MEMEBALTA quhet toka
ku te iken befas koka
ku kam dashur meme e at?
ku na grine fajdet parate
ku ne kemi fis e fare
ku ka drite me pishtare,
ku ka diamant e ar,
po s'gjen uj? p?r tu lare.
MEMEDHE-kjo cope toke
qe te b?n me dhimbje kok?
ku u shemben kombinate
dhe hajdutet ngr?n? pallate

ku b?n ligjin kontrabanda
me mafioze n?p?r banda
ku disa shesin dhe dhembet
qe te ikin nga syt? kembet.
MEMELLUCE-quhet ky vend
ku ka deputete me mend
qe perleshen e bertasin
qe nuk din? se c'fare flasin
ku ka ligje dhe rend
(p?r shaka, jo me gjith? mend)
ku te grijne si sallate
jo me larg se ne gjykate
ku p?r turp tjetri te zhvesh
e polici rri e qesh
(dhe k?t? t'ua dish p?r nder
se ka dhe tritol n?n dere...)
K?tu rroj me mall dhe shprese
te jem gjall? gjer ne m?ngjes.
MEMEDHEU-?sht? milioni
vila, benz-i, telefoni.
?sht? vend ku c'do gomar
ka me vler? se nj? shkimtar...
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 00:44

Ne c'vend kemi lere Krenare dhe te dh...?
Ne Shqip?ri!!!
Ku te hedhin me shum? balte, dhe fajdet ti grijne parate?
Ne Shqip?ri!!!
Ku jetojme aq te gezuar, xhepat bosh,deren blinduar?
Ne Shqip?ri!!!
Ku ka baker,krom dhe ar po s'ka uj'as p?r tu lar'?
Ne Shqip?ri!!!
Ku ka vler? me shum? gomari, se shkencetari apo shkrimtari?
Ne Shqip?ri!!!
Ku i veshin ne kok? corapet dhe kallaci i lan hesapet?
Ne Shqip?ri!!!
Ku ka "rend", "paqe", "qet?si" ku ujku p?r ujkun ?sht? njeri?
Ne Shqip?ri!!!
Ku p?lcet, kercet dyfeku, Ku pa djerse fitohet leku,
Ku hedh valle serbi e greku?
Ne Shqip?ri!!!
Ku s'punojn? hi? kombinatet, Ku hajdutet po ngr?n? pallatet?
Ne Shqip?ri!!!
Ku spiuni b?n transparentin, Ku vampiret perbejn' Parlamentin?
Ne Shqip?ri!!!
Ku t'a vrasin Deputetin, Ku s'e p...Presidentin?
Ne Shqip?ri!!!
Ku Qeveria b?n Nastradinin, Ku sigurimi t"vjedh persekutimin?
Ne Shqip?ri!!!
Ku Qeveria punon me banda, Ku na mban gjall? ve? kontrabanda?
Ne Shqip?ri!!!
Ku vishet gjith? populli "me trim" i bot?s
Me tesha t'vdekunish te gjith'Europes?
Ne Shqip?ri!!!
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 00:45

Agron LLakaj & Agim Bajko - "Babi Im"

Babi im ?sht demokrat,
m? i forti n? pallat
n? mitinjgje ai shkon
zgjedhjet t? reja ai k?rko

Refreni(2 h?r?)
Veshim kombinoshe
njgjyra kalt?roshe

Socialist un? babin kame
dhe punon? ne nj? dogan
shok? e miq i ka t? t?r
qeveris? me baz te gjer?
?sht? goxha bur? se ?an [p?rmir?soje fjalorin!] kur?
ne ham? akullore babi ka dashnore

Kur te ritemi edhe ca
do bejm vepra t? m?dha
socialist e demokrat
koka posht?? e [p?rmir?soje fjalorin!] lart?

ne pushtet do hypim,rruspa do t? shtypim
pushtetin se japim,
mos na ?ani trapin

Edhe pse t? vegjel jemi
p?r mitinjgje z?m?r kemi
ne bot jemi n? v?nd t? pr?
t? dhjer? jemi por krenar

Refreni (2 h?r?)

Ritemi t? lumtur
n?p?r balt? e plur?
la la la la la la
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 00:46

P?r here t? par? ne chat

P?r here t? par? ne chat kur shkova
nja dy ore u mendova
me iku truni tu mendu
ca pseudonimi me vu
E k?shtu filloi chati
nicku i par? ishte "veshgjati"
Mbas pak e pash se sme shkon
e nderrova e vuna "hason"
Po dhe hason kur e vuna me ecte muhabeti vet?m me ?una
me iku truni duke menu s`dija ca nicku me vu
Kohe te gjat? ne chat qendrova
njemije emra i nderrova
dhe nj? dit? shum u mendova
veten time keshillova:
A more Altin te rafte pika
k?tu ecka vet?m romatika
Thashe se mos m? shkon ky niku
e vuna Altin_Romantiku
Pata shans mbas nja nji ore
ne chat zuna nj? dashnore
nicku i saj ishte Lule_Bore
Po jo nuk me p?lqeu fare
kishte qen? nj? katunare
s`dinte tjet?r vet?m nj? e dy
me sill nj? fotografi
Hajt mo thash po i b?j qejfin
ka njer?z qe p?r dashuri vdesin
jo si un? qe p?r pune nj? ore e zuna gocen dashnore.
P?r sanim shkova ne librari
se nuk kisha scanner ne shpi
Fotografite i skanova
edhe goces ja d?rgova
Po me von? me zu belaja
Gocen e zuni sevdaja
Donte te me bante p?r vete
po si ju thash? nuk me pelqente
AA po se harrova tju them
Un? ne Londer kam zon ven
Ajo mua me mashtroj
Me tha se rrinte ne velipoj
Po foton kur e pa
nderroj mendje dhe m? tha
Altin do t? te them di?ka:
Rreth e rreth ma rretullonte
n? fund tha ne Londer jetonte.
Si gjithmon? p?r kontaktim
ajo kishte e-maili-in tim
Po me von? se cme ngaterronte
donte te me telefonte
Hajt thash prap? po b?j nj? gabim
dhe ja dhashe numrin tim
Mu duk vetja krejt rrote
se ishte muhabet kot
Me k?t? peshk u merzita
dhe kompjuterin e fika
Nga qe ishte kohe e mir?
dola n`ballkon me pi i birre
Sa dola tek dera e ballkonit
me ra zilja e telefonit
Edhe e keni parasysh
e hapa dhe fola anglisht
Hello!!!
s`foli
who is this?
Thash do jet? ndonj? psikopat
se ishte dhe numer privat
Alo!
kishte qen? ajo
He,, m? tha,, ckemi mir?
mu bo drita err?sir?
mu duk vetja ne shkretetire
Thashe ta plas telefonin ne toke
vete kam faj me ra ne kok?
Mir?... i thash?...ti ca bone
mu duk shpia kasaphone
Kshu filloi muhabeti
qe nuk kishte pik? lezeti
I thash? jam tek ca shok?
se me iku petlla e s`flisja dot
Hey!! i thash Bertita!!!
me more me von? kur te shkoj ke shpia
Telefonin e fika
mu rikthye s?rish drita
E mbylla numrin e vjet?r
shkova e bleva nj? tjet?r
Thashe nga sot mos paca fat
ky do jet? numer privat
dhe ne chat kur te shkoj
nickun thash? do ta nderroj
Po mendohesha si ta vej
E vuna "kiss_of_the_day"
Nga ajo dit? ne chat lash nom
u bo chati kasaphone
T? gjitha gocat me flisnin mu
m? thonin: Hi, How are you?
Shum? idjot rrinin duke share
tregonin veten katunare
Operatoret o bone xheloz
se u njofta si tip serioz
Nuk kishin ca me thon?
po p?rdit? ma b?nin ban
Nj? dit? I had a fight
Me nj? "Kiss_of _the_night"
Kur e pane se sdu me ik
me vun ne auto kick
Thashe ne chat nuk rrihet ma
po nuk kisha ca me bo
Nderrova nickun se u bo nomi
dhe e vuna prap "hasoni"
Nj? dit? me ftoi nj?ra
m? tha hajde tek #tirana
Aty gjeta nj? pes? vete
tu bo i dor muhabet
nuk kaloi as nj? ore
me vunen operator
Mbas ca koh?sh e hapen thesin
ma hoqen mua accessin
Ai ishte chat gomistash
stafi i tije ishte staf sexsistash
P?r arsye personale
mu desh me thon? ca fjale banale
Nga ky chat mu desh me ik
se me vune auto-kick
Nj? amoxil kishte gjithandej access
p?r #albanialove me b?ri nj? ftese
Aty un u b?ra Aop
edhe shum shpejt Sop
p?r shans te keq me kan keq sot....
Founder ishte nj? djal shkodran
emrin nuk jam duke e thon?
Ai mu duk djal trim
se kishte nickun si grushtin tim
Aty qendrova p?r kohe te gjat?
me te gjith? tu bo gallate
Un? studjoj p?r aplikim
por vdes poer programim
nj? dit? p?r gallate
ndertova nj? voice chat
Aty njofta nj? goce
p?r muhabet ishte bombe
Si shoqe mendova ta respektoj
dhe mendova ta takoj
T? dy kishim nj? mendim
k?shtu qe lame nj? takim
U takuam pim? nj? birre
prap? mu duk goce e mir?
Nj? dit? nderrova mendim
se me b?ri nj? provokim
Kshtu sme kishte bo vaki
SI me qen ne polici
Kur e pa se nuk ishte si ajo mendonte
e la s'po me provokonte
Pra ?do gj? ka te ngjare
kur iku me futi nj? te share
Po ajo nuk e mendoj
se un? do ta kuptoj
Un? asaj nuk i flas mo
sikur nga qielli te k?t? ra
Dhe ti goce mos mendo
se kshu shoqnije gjen kudo
(?sht? e v?rtet? apo jo)
Tani me ?sht? b?r? zakon
dashnoret i b?j koleksjon
I marr t? gjitha p?rdore
momentalisht kam kat?r dashnore
Ca me thon? se je rob zoti
ca te tjera me th?rrasin d[]ggy
Kjo pra ?sht? historia ime
me te drjta dhe gabime
gjithashtu me shum? shkurtime
Me duket se po nderroj
dashnoret shpesh si takoj
Shkoll, Pune edhe ke shpia
me duket se m? ka zon dashnia
Menjen ma ka marr maria.
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 00:47

Shqiptaret neper Bote

Dasmen e pare e bera ne Athine
Femija i dyte na lindi ne kine
Se nga na doli femija i trete
Nuk e mbaj mend as vete


Dasmen e dyte e bera ne Bruksel
Femija i peste na doli ne Burrel


Gruan e trete e mora Kuksiane
Me tradita Italione


Ku s'kemi shkueee
Or kam qon, e n'Kine or Tej
Ku s'kemi shkel eee
E n'Afrike kam qon or tej
-O te lumt bi**tha or tej


Ku s'kemi shkueee
ku s'kemi shkel
Neper Evrope
Neper Azi
Dhe me cdo grue bosh s'kemi mettt
Po kemi beren ga 5-6 femije...


- Po he mi ku ke qon tej?
-Dasmen e peste e bera ne Vlore
-Shume majr
-Femijen e gjashte e linda ne oborr
-Po pse bre?
-Ndersa i shtati nje gjerman
Me Gjyshin Kuvajtian
-eu bre...
-Me te tetin une kisha shume frike
-S'ke faj
-As vete se di pse lindi ne Afrike
-Jepi zezak jepiiiiiiiii
-me vone kur u bera Pronare
-E kape edh ate
-I dhieti me lindi ne Kashare...Ku s'kemi shkueee
Or kam qon, e n'Kine or Tej
Ku s'kemi shkel eee
E n'Afrike kam qon or tej
-O te lumt bi**tha or tej


Ku s'kemi shkueee
ku s'kemi shkel
Neper Evrope
Neper Azi
Dhe me cdo grue bosh s'kemi mettt
Po kemi beren ga 5-6 femije...
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 00:48

Pa uje e pa drita


-Mu ne mes te Europes
Pa uje e pa drita
-U beme gazi i botes moj
Me keq se Afrika
-RRuget plot me grropa
Sheshet plot me plera
-S'dh**es dot pa maska moj
Se qelbesh nga era

Ne doren tende jemi ne moj Perendi eee
Me pension qe marrim moj s'bejm dot asnje fije
C'fat qe paskemi pasur
Te gjalle pa varosur
Shtyje moj ta shtyjme
Jo s'paska te sosur.


Lumet plot me uje sa s'po cahen digat
N'Bagdad bien bombat
N'Tiron ikin dritat
Keshi nuk pergjigjet
Gjum fle qeveria
Ujesiellsi ngre syte moj larte nga Perendiaaa


Ne doren tende jemi ne moj Perendi eee
Me pension qe marrim moj s'bejm dot asnje fije
C'fat qe paskemi pasur
Te gjalle pa varosur
Shtyje moj ta shtyjme
Jo s'paska te sosur.
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 00:51

Nje autobus eshte mar peng dhe aty ihte ulur nje plak dhe nje goce e re bashk,
keta kriminelat ju thone pasagjerve nxirini te gjitha tualetet cfare keni neper canta, dhe kjo goca qe ishte ulur me plaken i tha aman kesaj plakes mos ja merni se gjynaf eshte e vjeter, ja falen plakes. Pastaj than shpejt hiqni ndonje bluze te gjithe, prap kjo goca aman kesaj plakes mos ja hiqni se gjynaf kan ftohte plakat, ja falen prap plakes, pastaj than ok tani zhvishuni komplet se do tju perdhunojm, prap thote kjo goca aman o cuna gjynaf plaka ska moshe per keto pune, U hodh Plaka dhe tha "Vajze si shume llafazane ti " dmth e donte plaaka
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 00:51

Na ishte nje djale ne klasen e par, por ky djali fliste shume llafe te pista dhe mesusja e kishte len ne bank te fundit.
Na vjen njer drejtori per kontroll dhe u thot nxensve kush do thoj ndonje gje qe haet dhe fillojn nxensit ngren doren per tu pergjigjur dhe i ngre mesusja me radh dhe thon ata dardha, rrushi, molla, portokalle etj. po ketij djalit qe fliste llafe te pista nuk i jep lej te flasi dhe e pyet drejtori pse nuk e le te flasi dhe ai djali atije ne fund,i thot mesusja po jo zoti drejtor se ai flet fjal te pista i tha drejtori po lere ta degjojm njer dhe ngrihet ai djali dhe thot llamba
i thot drejtori atij qe llamba nuk haet, ky djali i pergjigjet haet haet
drejtori e pyet prap po ku e ke degjuar ti qe haet llamba, i thot ky djali qe kam degjuar mamin kur i thot babit fike llamben ta mar ne goj
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 00:53

ISHTE NJE GRUA ME BARRE EDHE SHKON BEN EKON
DHE I DALIN QE KISHTE TRE KALAMOJ NE BARK..IKIN MUAJT EDHE KALAMOJT
BEJNE MUHABET ME NJERI TJETRIN..E PYET I 3 TE PARIN CFARE DO BEHESH TI
KUR TE DALESH NE JETE...UNE DO BEHEM ELEKTRICIST SE SPASKA DRITA KETU
BRENDA...E PYET TE DYTIN PO TI CFARE DO BEHESH KUR TE DALESH NE
JETE...UNE DO BEHEM HIDRAULIK SE NA MBYTEN UJRAT EDHE PO NA ZE
RAMATIZMA..TANI PYESIN TE TRETIN KETO DY TE PARET..PO TI MER CFARE DO
BEHESH KUR TE DLAESH NE JETE..UNE DO BEHEM POLIC...EDHE PSE DO BEHESH
POLIC TI MER I THANE KETO..DO BEHEM POLIC SEPSE SE KUSH ESHTE NJE QEROS
QE FUT KOKEN NJE E DY EDHE NA BESHTYN.
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 00:54

Duke pare televizor i thote burri gruas, hajde moj grua shikoje kete vajze ne televizor si eshte si kukull, jo ti qe me je bere si Autokombanje.
Gruaja e shikoi dhe nuk foli, ne darke ne krevat ai e therriste grua kthehu moj, ajo hic, kthehu moj ta bejme, ajo hic, kthehu se po beja shaka.
Ik ore burre se nuk e ndez Autokombanjen une per nje kalli miser
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 20:57

Nje autobus eshte mar peng dhe aty ihte ulur nje plak dhe nje goce e re bashk,
keta kriminelat ju thone pasagjerve nxirini te gjitha tualetet cfare keni neper canta, dhe kjo goca qe ishte ulur me plaken i tha aman kesaj plakes mos ja merni se gjynaf eshte e vjeter, ja falen plakes. Pastaj than shpejt hiqni ndonje bluze te gjithe, prap kjo goca aman kesaj plakes mos ja hiqni se gjynaf kan ftohte plakat, ja falen prap plakes, pastaj than ok tani zhvishuni komplet se do tju perdhunojm, prap thote kjo goca aman o cuna gjynaf plaka ska moshe per keto pune, U hodh Plaka dhe tha "Vajze si shume llafazane ti " dmth e donte plaaka
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga stv2008 prej Tue 06 Jul 2010, 20:58

U hap llafi ne itali qe ne kavaje ka nje perqindje te larte pederastesh, dhe fillojne te diskutonje prifterinjte dhe PAPA se si mund ta zgjidhin kete problem. Njeri nga prifterinjte ngre doren dhe ofrohet vullnetar per te shkuar vet ne kavaje dhe per te pare me syte e ti nese ishte e vertete. Mer tragetin zbret ne durres dhe me pas mer nje Taksi per ne Kavaje. Aty ne nje koder para kavajes i shpeton m*** dhe meqe ne shqiperi nuk ka banjo anes rruges, e ben ne ambient te hapur prifti, dhe meqe s'kishte as letra higjenike e fshin bythen me gjethe Fiku . Me pas shkon ne kavaje, dhe kthehet ne itali. Mblidhen prifterinjt dhe e pyesin: He ore jane te verteta ato qe thone per Kavajsit?
Ja ben prifti: Lere lere s'kan faj Kavajsit atje te hante bytha vet! (p.s I kruhej pasi e kishte fshire me gjethe fiku, per gogolat qe se kuptojne vet )
avatar
stv2008
Anëtar 50 %
Anëtar 50 %

Male
Numri i postimeve : 56
Sa vjeq\e jeni : 56
Nga jeni : TIRONA (LAPRAKS)
Hobi juaj : HAJDUT ZEMRASH
Sheno vendodhjen tënde : DEUTSCHLAND
Reputacion : 0
poenat : 308887
Data e rexhistrimit : 30/06/2010

http://www.atdhetaret.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi