WWW.XONINET.NICETHEME.COM
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


pa rashutisti

Shko poshtë

default pa rashutisti

Mesazh nga xoninet prej Wed 04 Mar 2009, 21:03

1. Parashutisti

Na ishte njeher nje parashutist i cili kishte mbetur varre ne nje lis ne gjungel,

Duke pare parashutisti se per pak nuk e kish prek token dhe po mundohet me u liruar nga litaret por disa luan po e shikojn
- Luani i par iu versul dhe kyfar parashutisti ishte nje violinist i mire dhe filloj ti bjere violines ne nje muzike te njohur te moxartit dhe luani ia rrasi gjumit
- Luani i dyte iu versul kurse parashutisti filloj ti bjere violines ne nje muzike te njohur te moxartit e pa qe luani spo ndalet ia ndroj ritmin me nje muzik te betowenit dhe luani ia rrasi gjumit
- Luani i tret iu versul dhe parashutisti ia nisi ti bjen moxartit por luani spo nalet, betoven e lloj lloj muzike por kot dhe me ne fund luani iu gjuajt dhe e coptoj per vdekje parashutistin 2 majmuna po e komentojn rastin

1. A e pa more Çka i bani luanave
2. A te thash se kur te niset (i treti) Asllani do ta qaj se ai është i shurdher
avatar
xoninet
SUPER ADMINISTRATOR 100 %
SUPER ADMINISTRATOR 100 %

Male
Numri i postimeve : 330
Sa vjeq\e jeni : 33
Nga jeni : KOSOVA
Hobi juaj : SPORT
Sheno vendodhjen tënde : këtu jam
Reputacion : 1
poenat : 358196
Data e rexhistrimit : 26/02/2009

http://xoninet.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi