WWW.XONINET.NICETHEME.COM
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


FJALOR IINTEGRUAR 5 GJUHESH

Shko poshtë

default FJALOR IINTEGRUAR 5 GJUHESH

Mesazh nga xoninet prej Sat 07 Mar 2009, 17:30

INTEIN FJALOR 2005 I FUNDIT

Programi kompjuterik që integron gjuhën Shqipe - gjuhën më të vjetër në Europë me 4 ndër gjuhët më të rëndësishme në Botë - Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht dhe Italisht. Fjalori integrohet me 2 nga programet më të përdorshëm nga ju - MS Word dhe Internet Explorer - për t'jua ofruar përkthimin në Shqip pikërisht aty ku del nevoja për të!

rapidshare.com Install_Fjalor2005.rar
avatar
xoninet
SUPER ADMINISTRATOR 100 %
SUPER ADMINISTRATOR 100 %

Male
Numri i postimeve : 330
Sa vjeq\e jeni : 33
Nga jeni : KOSOVA
Hobi juaj : SPORT
Sheno vendodhjen tënde : këtu jam
Reputacion : 1
poenat : 340996
Data e rexhistrimit : 26/02/2009

http://xoninet.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi