WWW.XONINET.NICETHEME.COM
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


rregullorja e forumit

Shko poshtë

default rregullorja e forumit

Mesazh nga xoninet prej Sun 15 Mar 2009, 00:27

BËNI KUJDES NË FORUM,,FLM

Regjistrimi në këtë forum është falas! Sidoqoftë ju duhet ti përmbaheni të gjitha rregullave të vëna nga administratori.Nëqoftëse ju i pranoni kushtet, ju lutem shikoni kutinë 'Unë Pranoj' dhe klikoni në butonin 'Regjistrohuni' që ndodhet më lartë. Nëse doni që të resgjistroheni, Nëqoftëse ju dëshironi të anuloni resgjistrimin, klikoni këtu për tu kthyer te indeksi i forumit.
Administratorët dhe moderatorët e www.xoninet.albanianforum.net do të përpiqen të mbajnë të gjitha mesazhet e pakëndshme të ketij forumi, është një gjë e pamunur për ne të shikojmë çdo mesazh. Të gjitha mesazhet shprehin këndvështrimet e autorit, dhe vetëm autori është i përgjigjshëm për çdo përmbajtje mesazhi.
Duke rënë dakord me këto rregulla, ju tashmë e dini që ju nuk duhet të postoni asnjë mesazh që është jashtë teme, vulgar, sharje, racizëm, presione të llojeve të ndryshëm .
Webmasterat e xoninet.albanianforum.net rezervojnë të drejtën për të lëvizur, redaktuar, hequr, mbyllur, fshirë për q'farëdo lloj arsyeje.
sjellja shoqerore
Asnje shkrim me permbajtje raciste, nacionaliste apo fyese nuk do te tolerohet. Te gjitha shkrimet e tilla do te fshihen pa paralajmerim. Ketu bejne pjesë edhe fotografitë me përmbajtje të papranueshme. Kërcënimet ndaj anëtareve te tjerë nuk do te tolerohen. Ju jeni i mireseardhur qe te shprehni mendimet tuaja dhe te sfidoni të tjerët me mendimet apo opinionet tuaja, por ne mënyre te rrespektueshme dhe pa e fyer askend.
Fyerja e anetareve mund te sjellë deri te perjashtimi i anetarit.
gjuha e forumit tË jet vetem gjuha shqipe
perseritja e temave
Mos hapni tema te njejta ne shume rubrika njekohesisht. Para se te hapni nje temë shikoni se a egziston ajo teme ne Forum. Temat e përsëritura do të fshihen. Ju lutemi që gjate hapjes së temave të hapni temat në rubrikat perkatese.

Logo personale (Avatar) dhe Firma (Signature)
Logo personale nuk duhet te jete me e madhe se 100x80 piksela. Firma juaj nuk duhet te përmbajë imazhe më të madha se 350x90 piksela apo nuk duhet t'i kaloj 3 rreshta me 200 simbole. Ne firmën tuaj nuk duhet te kete linqe të faqeve tjera,pra asnjë reklamë e ndonjë websiti ose forumi nuk tolerohet.Nëse ndokush përdor mund të merre Vërejtje nga stafi.
Administratori ka te drejte te fshijë logon tuaj personale apo firmen nese nuk eshte ne pajtim me Rregulloren e Forumit
Editimi i postimeve
Administratorët kane te drejte te editojne apo fshijne postimet tuaja nga forumi nese jane ne kundërshtim me Rregulloren e Forumit.
FALEMINDERIT


Edituar për herë të fundit nga xoninet në Mon 16 Mar 2009, 16:55, edituar 2 herë gjithsej (Reason for editing : Të gjitha postuar nga xoninet[[[RIDA]])
avatar
xoninet
SUPER ADMINISTRATOR 100 %
SUPER ADMINISTRATOR 100 %

Male
Numri i postimeve : 330
Sa vjeq\e jeni : 33
Nga jeni : KOSOVA
Hobi juaj : SPORT
Sheno vendodhjen tënde : këtu jam
Reputacion : 1
poenat : 340996
Data e rexhistrimit : 26/02/2009

http://xoninet.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi