WWW.XONINET.NICETHEME.COM
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Mesojeni Gjuhen Angleze edhje ju !

Shko poshtë

default Mesojeni Gjuhen Angleze edhje ju !

Mesazh nga xsas prej Tue 17 Mar 2009, 21:26

Gjuha Angleze eshte nje gjuhe internacionale dhe gjuha me e folur ne bote , pra edhe ju mund ta mesoni qe te keni mundesi me te medha ne situata te ndryshme qe mund te gjindeni prandaj zgjidhja kryesore eshte te futeni ne faqen e Oxford qe eshte universitet shume i njohur pra www.oup.com/elt/headway dhe ne anen e djathte e keni mundesine te zgjedhni se cilin nivel deshironi te beni test vetevetes.

Rrespect For All

Try to be good !!

All-llah is the greatest !
avatar
xsas
Super Moderator
Super Moderator

Male
Numri i postimeve : 159
Sa vjeq\e jeni : 29
Nga jeni : Karaçeva
Hobi juaj : Basketbolli
Sheno vendodhjen tënde : N'mission ne Saturn
Reputacion : 0
poenat : 356125
Data e rexhistrimit : 17/03/2009

http://www.sami-keka.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi