WWW.XONINET.NICETHEME.COM
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Avira Premium Security Suite 9.0.0.355

Shko poshtë

default Avira Premium Security Suite 9.0.0.355

Mesazh nga xsas prej Sat 21 Mar 2009, 13:22

Avira Premium Security Suite 9.0.0.355

Avira Premium paraqet Sigurimit Suite me mbrojtjen e plotë: Përfshin themelore dhe të avancuara antivirus mbrojtje, mbrojtjen email, AntiPhishing, dhe Anti-Spyware Anti-Adware PLUS: Anti-Spam, firewall, WebGuard (Safe surfing), Game Mode and more.! Kompletimi i sigurisë për workstations! I dhënë në mënyrë të përsëritur dhe të gjithë botën përdoret virus dhe malware mbrojtjen nga mbi 30 milion përdorues tani edhe me WebGuard!

Avira është një kompani gjermane antivirus software. Antivirus applications saj janë të bazuara në AntiVir antivirus motorri parë filloi në 1988. Ajo u quajt "H + BEDV Datentechnik GmbH" kur ajo u krijua. Një nga antivirus software, AntiVir Personal, është pa pagesë për përdorimin personale.
Avira është nisur një të re, të plotë paketën për mbrojtjen e end-userave si dhe zyrat e vogla dhe në shtëpi punëtorët: e Avira Premium Suite Sigurimit është një kombinim i Avira's brand-re vërtetuar firewall dhe anti-virus software AntiVir Personal Premium. Edhe më pak përvojë përdoruesit mund të përballuar kërcënimet e shumta të sigurisë nga Interneti me qendrore, intuitively operohet user interface e Suite.Premium Sigurimit Mbrojtja:
* AntiVir
* Anti / Spyware
* AntiPhishing
* Anti
* AntiDrive-nga
* AntiBot
* EmailScanner
* WebGuard
* RescueSystem
* BackupSystem
* AntiSpam
* Firewall
* GameMode

Suite Premium Sigurimit funksionet dhe avantazhe:
• Mbrojtja kundër viruseve, worms dhe Trojans
• Mbrojtja kundër shtrenjtë dialers
• detects dhe deletes rootkits
• NEW: ngritura scan speed
• NEW: Redesign paraqitja vizuale
• Mbrojtja kundër phishing
• Mbrojtjen it kundër spyware-eve
• Speciale mbrojtje kundër viruseve email (POP 3)
• Fast updates through Premium Server
• 5 Euro donation të Auerbach Foundation
• Mbrojtja kundër annoying adware
• NEW: Sistemin e shpëtimit për të krijuar një CD -
• WebGuard dallgë të sigurtë dhe shkarko
• firewall përfshirë
• AntiSpam dhe proaktive AntiPhishing
• Game Mode
• NEW: Funksioni për të dhënave BackU

Pikat e WebGuard nga:

• Verifikimet Internet downloads kundër viruseve
• fotografi të njohura të meta para se ata janë të ngarkuar në kompjuterin tuaj
• prekur faqet e internetit mund të bllokohen, të izoluar apo injorohen
• Specifike fotografi URLs dhe mund të përjashtohet nga ekzaminimi
• Punon në mënyrë të pavarur nga shfletuesit që ju po përdorni

Sistemi Operativ: Windows 2000 (PS 4 rekomandohet) / Windows XP 64 Bit dhe XP (SP 2 rekomandohet) / Windows Vista 32 Bit dhe 64 Bit

Size: 33 MB

Download me poshte
Kliko ketu per downloadim
avatar
xsas
Super Moderator
Super Moderator

Male
Numri i postimeve : 159
Sa vjeq\e jeni : 29
Nga jeni : Karaçeva
Hobi juaj : Basketbolli
Sheno vendodhjen tënde : N'mission ne Saturn
Reputacion : 0
poenat : 359925
Data e rexhistrimit : 17/03/2009

http://www.sami-keka.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi