WWW.XONINET.NICETHEME.COM
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


System Optimizer v6.6

Shko poshtë

default System Optimizer v6.6

Mesazh nga xsas prej Sat 21 Mar 2009, 13:25

System Optimizer v6.6

6 Sistemit Optimizer pushtetit është pako gjitha-në-një aplikim për pastrim, rregullim, optimizing PC dhe ndreqim gabimet për ecurinë më të lartë se sa të tjera të sistemit të shërbimeve.

Pikat kryesore:
• Lista e shpejte, efektiv Windows Optimization
• analiza e Shpejta PC tuaj e hardware, sistemit operativ, programet dhe
• Easy optimization në vetëm pak klikimeve
• Easy-to-ndihmojë të kuptojnë funksionet
• Safe Windows Optimization
• Ideal për XP dhe Vista përdoruesve dhe windows7
• rekomandon mjete për PC performance optimale
• identifikon dhe riparimin e defekteve strukturore të pranishëm në regjistrin tuaj
• lejon hyrjen në më shumë se 150 sekrete konfigurimit dhe performancën tweaks
• Desktop Lock, u bllokua me kompjuter për të parandaluar njerëzit nga qasjen tuaj private dhe dokumentet e burimeve
• lejon hyrjen në më shumë se 150 sekrete konfigurimit dhe performancën tweaks.
• Procesi i ri Manager performance më të hollësishme
• drejtpërdrejtë qasje në një pasuri të Windows configuration settings dhe ecurinë e tyre shumë të vështirë apo e pamundur të gjenden në vende të tjera.

Size: 7 MB

Download me poshte

[code]
uploading.com System.Optimizer.v6.6.rar.html
avatar
xsas
Super Moderator
Super Moderator

Male
Numri i postimeve : 159
Sa vjeq\e jeni : 29
Nga jeni : Karaçeva
Hobi juaj : Basketbolli
Sheno vendodhjen tënde : N'mission ne Saturn
Reputacion : 0
poenat : 359925
Data e rexhistrimit : 17/03/2009

http://www.sami-keka.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi