WWW.XONINET.NICETHEME.COM
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posters
xoninet (330)
 
xsas (159)
 
stv2008 (56)
 
007 (10)
 
rida (7)
 
geni (3)
 
cari (1)
 
hacker (1)
 
besfort halimki (1)
 
ramizisia (1)
 

Sondazh
Statistikat
Forumi ka 74 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardian

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 553 artikuj v 432 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


cili politikan ju pelqen

Shko poshtë

MESAZHI cili politikan ju pelqen

Mesazh nga xoninet prej Wed 04 Mar 2009, 11:00

cili politikan ju pelqen me se shumti sunny
avatar
xoninet
SUPER ADMINISTRATOR 100 %
SUPER ADMINISTRATOR 100 %

Male
Numri i postimeve : 330
Sa vjeq\e jeni : 33
Nga jeni : KOSOVA
Hobi juaj : SPORT
Sheno vendodhjen tënde : këtu jam
Reputacion : 1
poenat : 337796
Data e rexhistrimit : 26/02/2009

http://xoninet.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MESAZHI Cili politikan me pelqen ??

Mesazh nga xsas prej Wed 18 Mar 2009, 14:14

Te flasesh per se cili me pelqen prej politikajve mendoj qe me simpatiku eshte MEMLI KRASNIQI i cili aktualisht eshte Zedhenes i Qeverise se Republikes se Kosoves , me pelqen pasi qe potenciali i tij aq i madhe ne nje mosh te re per politikan natyrisht ne krahasim me pervojen e tij e bene qe te anoj nga ai politikan .
Sic po shihet dhe po duket ai ka per te qene me i suksesshmi dhe me i sinqerti dhe eshte duke e kryer punen e tij me sukses maksimal prandaj ka merita dhe rrespekte .

_________________
I am the King

Try to be Good

ALL-Llah is the greatest!
avatar
xsas
Super Moderator
Super Moderator

Male
Numri i postimeve : 159
Sa vjeq\e jeni : 29
Nga jeni : Karaçeva
Hobi juaj : Basketbolli
Sheno vendodhjen tënde : N'mission ne Saturn
Reputacion : 0
poenat : 335725
Data e rexhistrimit : 17/03/2009

http://www.sami-keka.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi